41e jaargang - editie 50
donderdag 16 en vrijdag 17 oktober 2014
Artiesten en bands die eerder op één of meerdere edities van Deventer Muziek Totaal hebben gespeeld:
 
Flyer Lente-editie 2011: download 
 
 
$old Out  
 
'69 Comeback  
 
2 Brothers above the 79th floor  
 
30Something  
 
4Acres  
 
5 Pack  
 
A to Z Bluesband  
 
AC/Daisies, The  
 
ADHD Spietmobiel  
 
AJ and the Wild Grooves  
 
Allez Of Nikes  
 
Alsof Je Een Koffer Bent  
 
Angelique Beauvence & Band  
 
Angelique Beauvence Duo  
 
Anna Popma  
 
Anneriek & the New Wild Romance  
 
Ans Soeljee Entertainment  
 
Automatic Blues Band  
 
Averell D  
 
Back-2-Back  
 
Backdoor Blues Band  
 
Backstreet Crawl  
 
Bad Shoes  
 
Band Van Dienst  
 
Bas Kleine and his Harmaniacs  
 
BasketCase  
 
Beermace  
 
Ben Caplan & The Casual Smokers  
 
Ben Folds Revive  
 
Ben Rondhuis  
 
BenK & De Dominators  
 
Big Bo  
 
Big O and the Bottoms  
 
Black Lightning  
 
Black Rose  
 
Black Top  
 
Bleaching Bones  
 
Blinde Ed  
 
Blooze on the Rocks  
 
Blues en So  
 
Blues Kings, The  
 
Blues On Bootz  
 
Bluesrock  
 
Bob Color  
 
Boyz In The Hood  
 
Brenda Jone Band  
 
Bullfrog Taste Express  
 
C.C.Grand  
 
Campfire Collaboration  
 
Captain, The  
 
Carmijn Bakker  
 
Carved In Gold  
 
Carvin Jones (USA)  
 
Casper Bekken  
 
Chapeau  
 
Charlie Crow Band (D)  
 
Coen Wolters Band  
 
Cold River Boyz  
 
Cool is the Band  
 
Crazy/Daisy  
 
Crossroads Masterjam  
 
Cry Wolf Blues Band  
 
Cyrils Angels  
 
Daisy's Dukes  
 
Dames van Adel  
 
Dance Department  
 
Darren Byrne  
 
Definition of Madmen  
 
Dick E. Blake  
 
Different Fuel  
 
Digestive  
 
DJ Double U  
 
DJ La Corona  
 
DJ Soundelicious  
 
DJ Speedy  
 
DJ Teddy Rockspin + 'live' act  
 
DJ Tony  
 
DJ-Timo Vaitinnen  
 
Do Not Run We Are Your Friends  
 
DOWN AT THE DOCTORS  
 
Duketown Slim  
 
Enrico Beretta  
 
Fab Force Five  
 
Fab Force Four  
 
Fibre  
 
Fingerprints  
 
Fish Fever  
 
Flower Power Lente Gala  
 
Foo-Vana  
 
Fools of Funk  
 
Fortunate / Cleo Vlogman  
 
Frank Blueka  
 
Franklin Batta & his Backbone  
 
Freek van de Week  
 
Frieds Connection  
 
Fuell  
 
Gather Roses  
 
Goodwin Sands  
 
Gratis Bier  
 
Green Mac (UK)  
 
Greyhound Blues Band  
 
Guy Nikkels & Bad Company  
 
G~Lat  
 
Hairy Ballz  
 
Half Way Station  
 
Handy Joe and the Groovemachine  
 
Hans & Grietje Live  
 
Haystack Heroes  
 
High Speed Cruiser  
 
High Water  
 
Highroad East  
 
Hoochie Mama  
 
Hot Pueblo  
 
Hot Sushi  
 
Huis'Jam'Band  
 
I Kissed Charles  
 
Ides of May  
 
In Alle Staten  
 
Indiginos  
 
International DJ  
 
Jack Autumn & The Flashbacks  
 
Jacques Mees  
 
Jake Walker  
 
Jay T and Friends  
 
Jémig  
 
Jenn B Blues  
 
JENNBBLUES  
 
Jeroen Kant  
 
Jerry Hoeby & Friends  
 
John Cornwill (USA)  
 
John-Boy & The Waltons  
 
Johnny Clark & The Outlaws  
 
Jon Gomm  
 
Joost de Lange Rock/Blues experience  
 
JPR Strinxband, The  
 
Juicy  
 
Just Don't  
 
K-Lat  
 
Killer And the Coolcats  
 
King George  
 
Kings of Oblivion, The  
 
Kingsnight  
 
Kraakthelder  
 
Krabat  
 
Kunst met Peren  
 
LA Bluesband  
 
La Fonque  
 
Landmark 105  
 
Leedvermaak  
 
Leo, Nardo en de Da Vinci's  
 
Little Boogie Boy  
 
Little Things That Kill  
 
Live muziek  
 
Load  
 
Local Speed Delivery  
 
Loes!  
 
Lowlands Paddies  
 
Luz  
 
Main Thing, The  
 
Marijn  
 
Mark Gilligan en Darren Byrne  
 
Martin van de Vrugt  
 
MASTERJAM  
 
Masters of Spam  
 
Matt Walker & Lucie Thorne  
 
Maxwell Street  
 
Mc'Blues  
 
Meneer Pauw  
 
Michael Robinson  
 
Michel Bloemberg  
 
Miss C. & the Fox  
 
Missy met the Fox  
 
Mister Jack  
 
Mister Nilsson  
 
Mojo Overdrive  
 
Moonshine Band, The  
 
More Life  
 
More Than A Feeling  
 
Mr. Jingles  
 
N.U.T.S  
 
Neighbour Sisters, The  
 
New Sin  
 
New-X - Luigi en Mona  
 
Nils Westerhoff  
 
Nix Mis Mee  
 
No Tricks  
 
No Trix  
 
Outbreak  
 
Panic Room  
 
PennyLeen  
 
Perfect Strangers  
 
Peter Arends  
 
Play By Wire  
 
Premium  
 
PremiuM  
 
Qube  
 
Quintessence  
 
Randy Pears Blues Band  
 
René Bishop  
 
René Bishop & Son  
 
Robbert Fossen & Peter Struijkband  
 
Rocktopussy  
 
Rundfunk Jungs, Die  
 
Ruud Vis Band  
 
Sabine On Stage  
 
Salisbury  
 
Sâus  
 
Scott H. Biram  
 
Sean Webster  
 
Second Nature  
 
Shake the Snake  
 
Showgun  
 
Sideditch  
 
Sidewalk Sally  
 
Singer Naaimachine (Ton Zwartkruis)  
 
Skinner  
 
Small Time Crooks  
 
Somewhere On Stage  
 
Sonic Soul  
 
Soul Night met DJ William  
 
Soul Qualified  
 
Special Guest  
 
Speciale DJ-act  
 
Spellbound  
 
Spinrock  
 
Strike 2  
 
Stroef  
 
Sugarmama  
 
Super Sonic  
 
Superfloor  
 
Suzanna Mangar & Friends  
 
Swagger  
 
Sweet Cherry Pie  
 
Sweet Lovin' Daddy's, The  
 
T.A.F.K.A.U.  
 
Taco & Friends  
 
TAKE2two  
 
Texas Radio  
 
The Cover BV  
 
The Great Boo  
 
The John Cornwill Band  
 
The New Habit  
 
The Nikes Train  
 
The Road Home  
 
The Tinstars  
 
Three Horse Shoe  
 
Tommy Ebben  
 
Tough 'n Tender  
 
Trabb, The  
 
TresHombres  
 
Try Out  
 
Twels Vergiet  
 
Two Timed  
 
Unplugged ft. Annie Mary  
 
Vermuyen & Friends  
 
Wendy & Chaz  
 
What’s Up Doc? and friends  
 
Wild T & the Hot Butts  
 
Woost  
 
World Wind  
 
Yeah Baby!  
 
YMG + Colin de Vries (The Voice of Holland)  
 
Zissou